Bu Haberleri Atlamayın...

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-02-14 05:38

lorem

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık


  • Trump yönetimi, ABD şirketlerinin Çinli telekomünikasyon ekipmanları üreticisi Huawei ile iş yapmaya 45 gün için daha devam etmelerine izin verdi. 
  • ABD, 5 Çin, 3 Rus, 1 Türk şirketine yaptırım uygulayacak.
  • ABD'de Cumhuriyetçilerin çoğunlukta olduğu Senato, Başkan Trump'ın İran'a karşı askeri bir operasyon düzenleme yetkisine sınırlama getirmeye yönelik tasarıyı kabul etti.
  • TSİ 10.00’da aralık ayı cari işlemler dengesi verisi takip edilecek.
  • Borsa İstanbul’da bugün yatay pozitif açılış yapması bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.