Bu Haberleri Atlamayın...

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-03-25 06:06

lorem

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

  • İngiltere Merkez Bankası Acil Likidite Tedbirleri uygulamaya koydu.
  • ABD Senatosu koronavirüs pandemisinin yarattığı ekonomik çöküşle mücadele için yapılan planlar kapsamında görüşülen teşvik paketinde uzlaşmaya vardı. 
  • İspanya, KOBİ'lerin banka kredilerine %80'e varan garanti sağlayacak. Programın ilk diliminin büyüklüğü 20 milyar Euro olarak belirlendi. 
  • Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ve Suudi Arabistan G20 Dönem Başkanı, G20 liderlerinin yarın gerçekleştirecekleri video konferansa katılacak. 
  • Borsa İstanbul’da bugün yatay pozitif açılış yapması bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.