Bu Haberleri Atlamayın...

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-03-26 06:11

lorem

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

  • Rus hükümeti, sivil havacılık otoritesine 27 Mart'tan itibaren Rusya'dan veya Rusya'ya tüm tarifeli ve charter uluslararası uçuşların durdurulması talimatı verdi. 
  • Fed Başkanı Powell, TSİ 14.05'te NBC Today  programına bir röportaj verecek. 
  • Fitch, Türkiye'nin ülke kredi profili için koronavirüs salgınının oluşturduğu risklerin esas olarak global finansal şartlarda bir kötüleşmeden geldiğini, bununla birlikte bankaların kredi profilleri için artan risklerle karşı karşıya olduklarını bildirdi. 
  • Takasbank, Tezgah Üstü Türev Piyasalarında gerçekleştirilen  işlemlere ilişkin takas ve merkezi karşı taraf hizmetinden ücret alınmaması uygulamasını 30 Haziran'a kadar uzattı. 
  • Borsa İstanbul’da bugün yatay negatif açılış yapması bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.