Bu Haberleri Atlamayın...

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-04-09 06:07

lorem

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

  • OPEC ve Rusya Petrol Otoriterlerinin bir araya gelerek arz kısıntısını görüşmesi bekleniyor. 
  • Kuveyt Petrol Bakanı Khaled al-Fadhel, genişletilmiş OPEC+  toplantısında niyetin petrol üretiminin günlük 10-15 milyon varil/gün aralığında azaltılması yönünde bir anlaşmaya ulaşmak olduğunu söyledi. 
  • Fed dün akşam açıkladığı toplantı tutanaklarında, ekonomik görünüme yönelik aşağı yönlü risklerin arttığına ve salgının ekonomik aktiviteler üzerinde ciddi baskı oluşturacağı bilgisi yer aldı.
  •  Fed Başkanı Powell’ın bugün Washignton'da Brookings Enstitüsü tarafından düzenlenecek online bir etkinlikte yapacağı konuşmanın metni TSİ 17.00'da basına dağıtılacak. 
  • Borsa İstanbul’da bugün yatay pozitif açılış yapması bekleniyor.

 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.