Bu Haberleri Atlamayın...

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-05-22 06:17

lorem

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

  • Çin'in Ulusal Halk Kongresinin, Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde hükümet karşıtı gruplarla mücadelede ulusal güvenliği güçlendiren mevzuat çıkarmasına izin verecek bir karar tasarısı sunacağı belirtildi.
  •  BOJ, koronavirüs salgınından etkilenen küçük ve orta ölçekli işletmeler için 75 trilyon yen büyüklüğünde bir kredi programı başlatma kararı aldı.
  • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Libya Dışişleri Bakanı Muhammed et-Tahir Seyyale ile telefonda görüştü.
  • Borsa İstanbul, daha önce 10.000 USD/EUR olan yabancı para birimi cinsinden ihraç edilen DİBS ile diğer sermaye piyasası araçlarının minimum emir büyüklüğünün 1.000 USD/EUR olarak belirlenmesine karar verildi Düzenleme 27 Mayıs tarihinde yürürlüğe girecek.
  • Borsa İstanbul’da bugün negatif açılış yapması bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.