Bu Haberleri Atlamayın...

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-08-10 06:23

lorem

Piyasalar Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

  • BIST'in  ilk eşik olarak %5 veya daha fazla ve ikinci eşik olarak %7 veya daha fazla düşmesi halinde işlemlerin durdurulmasına yönelik Endeks Bazlı Devre Kesici Sistemi devreye alındı.
  • Türkiye Akdeniz'de araştırma çalışmaları yapacak Oruç Reis gemisinin çalışmaları için 23 Ağustos’a kadar geçerli NAVTEX ilan etti-. (NTV)
  • Türk Deniz Kuvvetleri, 10-11 Ağustos tarihlerinde Fethiye açıklarında fiili silah eğitimleri icra edecek.(Sabah)
  • ABD Başkanı Trump, işsizlik yardımlarını yılsonuna kadar uzatacaklarını söyledi.
  • Borsa İstanbul’da bugün yatay açılış yapması bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.