Hisse Koçu Önerileri Hk.

Önemli Duyuru

2015-06-24 10:46

lorem Hisse Koçu bünyesinde yayınladığımız hisse alım stratejiler tamamen orta ve uzun vadeli ,bilanço ,karlılık ve beklentilere dayanmaktadır. Piyasalardaki belirsizlik durumlarında bu tip önerileri vermekten bir süredir kaçındık. Seçim, hükümet kurulması ve Yunanistan belirsizliklerinin model portföyümüz ve siz takipçilerimiz üzerinde olumsuz etkilerinin olmasını istemediğimiz için böyle bir karar aldık.


Ancak piyasadaki kısa vadeli dalgalanmalardan yararlanmak için, model portföyden bağımsız hisse alım ve satım sinyalleri vermeye başlanacaktır. Bu sinyaller diğer şartlar sabitken genel teknik çalışmalara dayanacak ve kısa kar al ve zarar durdur seviyeleri olacaktır. Aynı şekilde Vadeli işlem ve opsiyon borsası endeks kontratı içinde kısa vadeli Alım ve Satım önerileri paylaşacağız. Kısa vadeli sinyallerimizin model portföyümüze olumlu ya da olumsuz olarak yansıtmayacağız.

Verilen önerinin vadesine dikkat etmeniz, risk algınıza uygun olanları seçmeniz, kısa süreli hareketlerden faydalanmak istiyorsanız bu dönemde yayınlanacak önerileri değerlendirmeniz daha uygun olacaktır. 

Burada verilen tüm öneriler ve analizler A1 Capital Yatırım Menkul Değerler'de yatırım danışmanlığı sözleşmesi imzalamış müşterilerimize yöneliktir. 1 Temmuz 2015 itibariyle A1 Capital'de hesabı olmayan ve Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi olmayan üyelerimiz bu sinyalleri göremeyecektir.Tanıtım amaçlı demo tanımlanan hesaplar demo süreleri bitene kadar faydalanmaya devam edecektir. Bilgilerinize

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.