Hisse Koçu'ndan Yenilik

DİNAMİK PORTFÖY Önerileri 1 Martta başlıyor !

2017-02-27 11:30

lorem

Hisse Koçu DİNAMİK PORTFÖY Önerilerine 1 Martta başlıyor


Yola çıktığımız 2014 senesinden bugüne kadar gerek temel gerekse teknik yönden güçlü, karlılığı ve geleceği parlak orta ve uzun vadeli önerileri yatırım danışmanlığı kapsamında ,  yatırım danışmanlığı sözleşmesi olan A1 Capital kullanıcıları ile paylaşmaya çalıştık. % 50 getiriye yaklaşan bu portföy bundan sonra yine aynı özenle yoluna Model Portföy olarak devam edecek.

Sizlerden gelen dinamik piyasa koşullarında daha sık öneri talebinize cevap olabilmek için, yatırım danışmanlığı kapsamında yatırım danışmanlığı sözleşmesi olan A1 Capital kullanıcılarına kısa süreli ve kısa hedefli ve kısa stoplu öneriler sunacağız. Bu önerileri Dinamik Portföy adı altında verip, performanslarını Dinamik Portföy  altında takip edeceğiz.

01 Mart 2017 itibariyle bildirim yoluyla alacağınız önerilerin hangi portföy için verildiğine dikkat etmenizi, kendi risk algınız ve  beklentilerinize göre karar vermenizi önemle hatırlatırız. Dinamik portföyün bir diğer özelliği de VİOP endeks kontratlarına yönelik zaman zaman alım satım önerisinde bulunmasıdır. Dinamik portföy için gelen önerilerin hedef seviyelerine, stop seviyelerine azami dikkat etmenizi rica ederiz.


Model Portföy

Dinamik Portföy

Orta ve Uzun Vadeli Öneriler

Kısa Vadeli Öneriler

Daha yüksek getiri hedefi

Daha düşük getiri hedefi

Daha geniş zarar durdur seviyesi

Daha kısa zarar durdur seviyesi

A ve B grubu Hisse senetleri

A,B grubu hisse senetleri ve viop endeks


Eğer hala A1 Capital’de hesabınız yok ya da Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi imzalamadığınız için önerilerimizi alamıyorsanız hemen 0 212 371 1817 nolu telefondan bize ulaşın,detaylı bilgi alın.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.