Yarının Gündeminde Öne Çıkanlar Gelişmeler… (26.03.2020)

Yarının Gündeminde Öne Çıkanlar Gelişmeler…

2020-03-25 14:39

lorem

Yarının Gündeminde Öne Çıkanlar Gelişmeler… (26.03.2020)

ABD GSYH: 4.çeyrek dönemine ait büyüme rakamlarının nihai değeri yarın ABD piyasaları açılışı öncesinde takip edilecek. 4.çeyrek döneme ait beklenti %2,1 seviyesinde bulunuyor. Tahmin ikinci okuma ile aynı seviyede bulunuyor. Verinin ilk okuma değerlerinin açıklanmış olmasından dolayı yapılacak revizyonun değeri Dolar cephesinde sınırlı da olsa etkili olması beklenebilir. (15.30) 

*G20 liderlerinin yarın telekonferans yöntemiyle coronavirüsüne dair adımları, önlemleri görüşmesi bekleniyor. Açıklama için net bir saat yok fakat olası açıklamalar için dikkatli olmakta fayda var.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.