Yarının Gündeminde Öne Çıkanlar…

Yarının Gündeminde Öne Çıkanlar…

2019-12-02 14:29

lorem






















Yarının Gündeminde Öne Çıkanlar…
 
Türkiye TÜFE: Seans başında, kasım ayına ilişkin enflasyon verisi yakından takip edilecek. Aylık bazda TÜFE için medyan tahminler %0.7, yıllık bazda ise %11.0 seviyesinde oluştuğu gözleniyor. Verinin beklentisinin aksine göstereceği sapmalarda, farklı yönde oluşabilecek fiyatlamalara karşı temkinli olmakta fayda var. Enflasyon verisi sonrasında TCMB’nin bir sonraki hafta gerçekleşecek olan faiz kararına ilişkin beklentilerin şekillenmesi beklenebilir. (10:00)
 
**Yarın ABD Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesi'nin, Başkan Trump'a yönelik azil soruşturması oturumlarına ilişkin kapsamlı raporunun açıklaması bekleniyor.

 


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.