Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-08-16 06:13

lorem


  • Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın saat 16:00’da yabancı yatırımcılar ile konferans gerçekleştirmesi bekleniyor. 
  • ABD piyasaları ekside kapatırken, Yuan’da değer kaybının artması Asya piyasalarında huzursuzluk yaratıyor. Dışarıdan esen havanın soğuk olduğunu belirtelim. 
  • ABD ve Çin arasında ticaret görüşmelerinin yeniden yapılabileceği bildirildi. 
  • Dolar/TL 6,00'nın altında fiyatlanmaya devam ediyor
  • BİST100 endeksinde yukarı yönlü açılış beklenebilir.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.