Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-08-17 06:10

lorem

  • BTK, OTAŞ’ta bulunan %55 TTKOM hisselerinin SPV’ye devrine izin verdi. 
  • ABD’den Brunson’ın serbest bırakılmaması durumunda yaptırımların devam edeceği ve yeni önlemlerin geleceği açıklaması geldi. 
  • Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD ile sorunların kolay çözülebileceğini fakat ABD’nin şu  anki anlayışıyla gerçekleşmeyeceğini belirtti.
  • Avrupa ve ABD piyasaları artıda kapatırken, Asya piyasalarında karmaşık bir görünüm var
  • BİST100 endeksinde aşağı yönlü açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.