Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-03 06:20

lorem

  • Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, geçtiğimiz gece Halkbank'ın sisteminden kaynaklı sorun yüzünden ucuz döviz alanların işlemlerinin iptal edildiğini açıkladı. Arslan, "1763 müşteri 4,3 milyon dolarlık işlem gerçekleştirdi" dedi 
  • ABD /Trump ülkesini Dünya Ticaret Örgütünden (DTÖ) çekmekle tehdit etti
  • Elektrik fiyatlarına %14,6 ila 16,2 arasında değişen oranlarda zam yapıldı. Doğal Gaz da BOTAŞ'ın yeni tarifelerine göre fiyatlar konutlarda %9, sanayide %14 arttı. 
  • Fitch İtalyanın görünümünü "negatife" çevirdi
  • BİST100 endeksinde yatay negatif açılış izleyebiliriz 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.