Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-04 06:29

lorem
  • Albayrak: ABD’den Halkbank'a Para Cezası Verilmesini Beklemiyoruz ABD İle Normalleşme İçin Üst Düzey Görüşmeler Sürüyor. 
  • İdlib'de gerilim artarken TSK, sınır hattında teyakkuz halinde. Sınıra personel ve zırhlı sevkiyatı yapılıyor. Modernize edilmiş M-60 tanklarının sınıra sevk edilen araçlar arasında olması da dikkat çekiyor. 
  • AB, Çin'den ithal edilen güneş panellerine yönelik 5 yıldır ticari kısıtlama uyguluyordu. AB Komisyonu, bu yasağın kaldırıldığını duyurdu. Gece yarısından itibaren yasak kalkmış olacak. 
  • Altın dolar ons fiyatlamalarda güçlü dolar ile 1200 doların altında. 
  • BİST100 endeksinde yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.