Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-11 06:33

lorem
  • TCMB Beklenti anketinde 2018 yıl sonu Dolar kuru beklentisi 6,5938 TL. önceki 5,9663 TL idi. 
  • Rusya, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ni Suriye için acilen toplanmaya çağırdı. 
  • Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, ABD Başkanı Trump ile ikinci kez buluşmak istiyor. Trump "çok sıcak, çok olumlu" bir mektup aldığı açıklandı. Beyaz Saray'dan yapılan açıklamaya göre ikinci görüşme için çalışmalar başladı. 
  • AB Brexit Başmüzakerecisi Barnier, İngiltere ile Kasım başında Brexit için imzaların atılabileceğini söyledi, sterlin değer kazandı.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.