Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-17 06:22

lorem


  • Cumhurbaşkanı  Erdoğan Rusya da,  Putin ile baş başa görüşecek . Erdoğan, Soçi’de bugün Putin ile yapacağı görüşmede en önemli konunun İdlib olduğunu vurguladı.
  • Londra Belediye Başkanı'ndan yeni Brexit referandumu çağrısı 
  • Turkcell ikinci taksit kar payı ödemesini gerçekleştiriyor. Şirket bugün 1 TL nominal değerli pay için şirket 0,244697 TL kar payı ödemesi yapacak.
  • Bugün Türkiye sanayi üretimi açıklanacak, hafta içerisinde ise OVP'yi takip ediyor olacağız.
  • BİST100 endeksinde aşağı yönlü açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.