Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-19 06:20

lorem  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün sabah saatlerinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ABD'li şirketlerin yöneticilerini kabul edecek. Toplantıya 30 civarında yönetici katılacak. 
  • Goldman'ın fonu Türkiye ve Arjantin tahvillerinde alıma geçti. 
  • Fitch, "Türk hükümetinin bazı yurt içi ticari anlaşmalarda döviz kullanımını sınırlaması DPR akışlarını azaltır" yorumunda bulundu. 
  • New York borsasında endeksler günü yükselişle tamamladı. Avrupa borsalarında ise İngiltere hariç yükselişler vardı. 
  • BİST100 endeksinde yatay açılış takip edebiliriz.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.