Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-28 06:27

lorem
  • Bugün ABD'de Fed'in de takip ettiği hane halkı harcamaları (PCE) fiyat endeksini takip ediyor olacağız. 
  • C.Başkanı Erdoğan Almanya ziyareti kapsamında Angela Merkel ile bir araya gelecek ve ortak basın toplantısı düzenleyecek. 
  • Fed kararı ardından Dolar küresel piyasalarda güçlenirken, değerli metallerin ve güvenli limanların yönünü aşağı çevirdiğini görmekteyiz. 
  • Dün yatay pozitif kapatan ABD piyasalarını ardından Asya piyasaları da iyimser. Dışarıda iyimser bir hava hakim.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.