Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-12-25 06:27

lorem

  • Bugün ABD piyasaları Noel nedeniyle kapalı fakat son gündeki fiyatlamalar tarihin en kötü Noel döneminin gerçekleştiğine işaret ediyor. 
  • Türkiye’de benzine 27,7 kuruş ve motorine 28,6 kuruş indirim yapılırken, bu indirimin enflasyona olumlu yansıyacağı beklentisi hakim. 
  • ABD’de S&P500 endeksi %2,7 ve DJI ise %2,9 düşüşle kapattı. 
  • Japonya Nikkei 225 endeksi 2017 yılından sonraki en düşük seviyesinde ve 20.000 puanının altına geriledi. Yen ve Japonya tahvilleri talep görüyor.
  • Borsa İstanbul'da hafif satıcılı açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.