Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-12-27 06:27

lorem  • Abd Başkanı Trump: Irak'tan Çekilme Planımız Yok.  Suriye'de Bir Şey Yapmak İçin Irak'ı Üs Olarak Kullanabiliriz. 
  • Akbank, takipteki kredi alacakları portföyünün 446 milyon TL anapara bakiyesi tutarındaki kısmı, toplam 19,4 milyon TL bedel karşılığında sattı 
  • ABD'de hisse senedi piyasaları son 10 yılın en güçlü toparlanmasını gösterdi. Perakende ve enerji sektörü hisselerindeki güçlü alımlar Wall Street'teki toparlanmaya liderlik etti. Ancak hisse senetleri tarafında yaşanan güçlü yükseliş, bu sabah ABD vadeli endekslerine yansımadı.
  • Japonya'da Topix Endeksinde Yükseliş % 5'i Gördü. DJ Endeksi 1,086 puan artışla (% 5) 22,878. 45 puana çıkarak tarihindeki en büyük günlük artışı kaydetti. 
  • Borsa İstanbul'da pozitif açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.