Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-12-28 06:26

lorem


  • Türkiye Dışişleri Bakanlığında İsrail’e Kınama: İsrail'in, Batı Şeria'da yaklaşık 2 bin 200 yeni konut inşa edilmesine onay vermesini şiddetle kınıyoruz. 
  • Küresel Gösterge S&P 500 Endeksi 2018'de %10 Değer Kaybetti. ABD Endekslerinde Günlük Kayıplar yüksek olsa da kapanışa doğru ABD borsalarında toparlanma izledik. 
  • BDDK’dan bankalara takipteki kredilerin yükselişine ilişkin uyarı gelirken, öngörüler takip oranının %6’lara yükselebileceği yönünde. 
  • Fed Başkanı Powell, Trump ile görüşmeye açık olduğunu belirtti. 
  • Borsa İstanbul'da alıcılı açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.