Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-12-31 06:26

lorem


  • ABD Başkanı Trump, Twitter hesabından Çin Devlet Başkanı ile ticaret müzakerelerine ilişkin telefonda görüştüklerini ve sürecin iyi ilerlediğini belirtti. 
  • Çin ABD ile ilişkileri ileri götürmeye hazır olduğunu belirtti. 
  • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: “Suriye’de terörist tehlikesini ortadan kaldırmak konusunda mutabakata vardık.”  AK Parti'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım. 
  • Dow Jones Endeksi 76,42 puan düşüşle 23,062 puana, S&P 500 Endeksi 3,09 puan kayıpla 2.486 puana gerilerken, Nasdaq Endeksi ise 5,03 puan yükselişle 6.584 puana yükseldi. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.