Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-08 06:26

lorem  • New York Borsası'nda endeksler yükselişle günü tamamladı. Bir ayda %9 düşen S&P 500 Endeksi kazançlarını ikinci gününe taşıdı. 
  • Avrupa borsaları günü İtalya hariç düşüşle tamamladı. 
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan; Partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşacak 11.45, AK Parti Genel Merkezi'nde MKYK 15.00 ve MYK toplantılarına başkanlık edecek 18.00
  • İçeride Hazine Nakit Dengesi, Avrupa Bölgesi Güven Endeksleri ve ABD Fed Üyelerinin açıklamalarını takip ediyoruz. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.