Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-01 06:29

lorem


  • Beyaz Saray’dan Çin ile bir ticaret anlaşmasına varılması için nihai tarih 1 Mart olarak açıklama yapılırken, Çin tarafında ise ABD ile ticaret müzakerelerinde önemli ilerleme sağlandığı açıklandı.
  • Bugün yurtiçinde Ocak Ay’ı İmalat PMI açıklanacak
  • Yurtdışında Euro Bölgesi’nde TÜFE,  ABD’de ise Tarım Dışı İstihdam ve İşsizlik Oranı açıklanacak.
  • Asya borsaları, Çin'de imalat PMI verisinin ABD ve Çin'in gümrük vergileri konusunda anlaşmaya varma umutlarını zedelemesiyle dört ayın zirvesinden geriledi.
  • Borsa İstanbul’da negatif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.