Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-04 06:25

lorem


  • İçeride TÜFE ve ÜFE verileri açıklanacak, Euro Bölgesi’nde ÜFE verisi, İngiltere’de İnşaat PMI, ABD’de ise Kasım Ayı Fabrika Siparişleri açıklanacak.
  • Almanya/Maas, “İngilizler düzensiz Brexit’i önlemek istiyorsa teklifimiz masada. Biz adil bir Brexit anlaşmasını müzakere ettik” dedi.
  • Trump, İran’ı izlemek için Irak’taki Amerikan askerlerini ülkede tutmak istediğini söyledi. Trump ayrıca Venezuela’ya asker göndermenin bir seçenek olduğunu tekrarladı.
  • ABD piyasaları karışık seyretti. Asya hisse senetleri ABD'nin ekonomik verileri ve ticaret müzakerelerine ilişkin iyimser havanın etkisiyle hafif kazanca yöneldi.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.