Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-06 06:24

lorem

  • İçeride bugün veri yok, ABD’de yoğun bir takvim var. Çeyreklik GSYH, Dayanıklı Mal Siparişleri, Perakende satışlar, İnşaat İzinleri, Dış Ticaret Dengesi, Mal Ticaret Dengesi, Ham Petrol Stokları açıklanacak.
  • Hazine Yurt içi piyasada 8 Şubat 2019 valör tarihli Euro cinsi sabit kira ödemeli kira sertifikası ihracı gerçekleştirilecek.
  • ABD Başkanı Trump Ulusa Sesleniş konuşmasında OHAL ilan etmedi, Kuzey Kore Lideri Kim Jong ile Vietnamda 27-28 Şubat tarihinde buluşacağını, ekonomik büyümenin başkanlığı süresince 2 katı hızlandığını ve son olarak yasal olarak tarihin en büyük göçünü almak istediğini belirtti.
  • ABD Borsaları alış ağırlıklı seyretti. Asya'da, birçok piyasa Ay Takvimine Göre Yeni Yıl tatilinden dolayı kapalıydı.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.