Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-08 06:25

lorem
  • İçeride önemli bir veri bulunmuyor. Almanya Dış Ticaret Dengesi, Fransa ve İtalya’da Sanayi Üretimi verileri açıklanacak.
  • ABD borsaları ticaret müzakereleri belirsizliğiyle gerilerken, Asya borsaları,  ABD-Çin ticaret geriliminde yatışmaya ilişkin herhangi olumlu bir işaret olmaması nedeniyle endişelenmeleri sonucunda geriledi.
  • İngiltere MB Başkanı Carney Anlaşmasız Brexit'in ekonomide sert küçülmeye neden olabileceğini söyledi.
  • ABD Başkanı Trump’ın Birliğin Durumu konuşmasında da Amerikan askerleri nisan sonuna kadar Suriye’den tamamen çekilecek.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.