Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-11 06:27

lorem

  • İçeride önemli bir veri veri yok, İngiltere’de 4. Çeyrek GSYH verileri, Sanayi Üretimi açıklanacak. Euro Bölgesi’nde ise Eurogroup toplantısı yapılacak.
  • ABD borsaları karışık seyirle kapandı. ABD ile Çin arasındaki ticaret görüşmelerine ilişkin kaygıların piyasalara geri dönmesiyle birlikte Asya işlemleri karışık seyretti.
  • May, AB ile müzakere için daha fazla zaman kazabilmek amacıyla parlamentoya Brexit üzerinde yeni tartışma yapılacağı sözü verecek.
  • İstanbul Sandık Başkanları Buluşmasında konuşan Berat Albayrak; günümüzde gıda terörüyle karşı karşıya olduğumuzu söyleyerek yeni hafta itibariyle gerekenin yapılacağını belirtti. 
  •  Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.