Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-15 06:29

lorem  • İçeride Kasım Ayı Çeyreklik İşsizlik Ortalaması ve Ocak Ayı Bütçe Dengesi açıklanacak,  Euro Bölgesinde Aralık ayı Dış Ticaret Dengesi, ABD’de Perakende Satışlar, Kapasite Kullanım Oranı, Sanayi Üretimi açıklanacak.
  • S&P Türkiye Değerlendirmesi bugün açıklanacak. Not ve görünümde bir değişiklik beklenmemekte.
  • ABD borsaları zayıf gelen ekonomik veriler ve Çin'den talep edilen ekonomik reformlara yönelik yol alınamamasıyla karışık seyretti. Avrupa da ise İngiltere hariç satıcılı seyir hakimdi.
  • FED/Brainard: FED'in bilanço küçültmesi 2019 sonlarında bitmeli açıklamasında bulundu.
  • Borsa İstanbul’da hafif negatif açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.