Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-19 06:27

lorem  • İçeride önemli bir veri  yok, Euro Bölgesinde Cari Denge, İngiltere’de İşsizlik Oranı ve Ortalama Gelirler, Almanya da ZEW endeksleri, ABD’de Konut Fiyat Endeksi açıklanacak.
  • Asya ve Avrupa’da Piyasaları karışık seyretti.
  • Geçen hafta Pekin’de yapılan ve anlaşma sağlanamasa da olumlu mesajlar verilen toplantıların ardından ABD ve Çin heyetleri bugün Washington’da yeniden bir araya geliyor.
  • ABD/Trump’ın, “Suriye’de yakalanan DEAŞ’lı teröristler teslim alınarak ülkelerinde yargılansın” çağrısına, Belçika’dan teklife olumsuz karşılık gelirken Fransa, “Tek tek inceleyeceğiz” dedi.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.