Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-20 06:28

lorem


  • İçeride Şubat Ayı Tüketici Güveni,Ocak Ayı Merkezi Hükümet Borç Stok’u açıklanacak, Almanya ÜFE açıklacak. ECB’den Praet’in konuşması ve ABD ‘de FOMC Toplantı tutanakları ön planda olacak.
  • Asya Borsaları alış ağırlıklı ABD Borsalarında ise yükselişlerle kapanış gerçekleşti. Avrupa borsaları ise Almanya hariç düşüşle kapandı.
  • ABD Başkanı Trump: 1 Mart ABD-Çin ticaret anlaşması için sihirli bir tarih değil açıklamasını yaptı.
  • FED/Master: "Gelecekteki politika yolunda daha az kesinlik var bu yüzden iletişimimizin değişmesi gerekiyor"  açıklamasını yaptı.
  • Borsa İstanbul’da yatay Açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.