Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-25 06:28

lorem
  • Trump Twitter'dan yaptığı açıklamada Çin ile müzakerelerde yol katedildiğini, vergileri yükseltilmesi için belirlenen 1 Mart tarihinin ertelendiğini açıkladı.
  • İngiltere Başbakanı May, Brexit oylamasını 12 Mart’a erteledi. 
  • Bugün yurtiçinde önemli bir veri bulunmuyor. Yurtdışında İngiltere merkez bankası başkanı Carney konuşacak, ABD Aralık ayı toptan satışlar verileri takip edilecek. 
  • Asya borsaları ticaret müzakerelerinin süresinin uzatılmasıyla yükseldi. 
  • Borsa İstanbul'da  pozitif açılış bekleniyor. Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.